Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan Tavşanlı İdman Yurdu Spor, U11, U12 ve U13 kategorilerinde şampiyonluk kupalarını kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Serkan Duymuş, Halil Muslu ve Mehmet Erdal’ın teknik direktörlük yaptığı takımlar, tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk sevincini yaşadı. Kulüp Başkanı Halil Muslu, bu önemli başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti ve altyapıya verilen önemin bir göstergesi olduğunu belirtti. Tavşanlı İdman Yurdu Spor’un bu başarıları, tüm Tavşanlı için bir gurur kaynağı oldu ve sporseverler, kulübün daha nice başarılara imza atacağına inanıyor.